Inhoudsopgave Populaire liefhebbersauto’s 1980 - 2000

 

S&G Banden (www.s-g.nl)

Voorwoord

Aanschaf en tuning van een liefhebbersauto

  • Vele varianten

  • Motor-tuning

Power System (www.power-system.nl)

  • Werking turbocharger

TurboWorld (www.turboworld.nl)

  • Tuning van het onderstel

  • Optische tuning

  • De cabrioletkap

  • Checklist als leidraad

  • Keuring en verzekering

Assurantiekantoor P. Diks (www.diks.nl)

1 Alfa Romeo  
75 (1985-1992)
Spider (1966-1994)
Spider GTV (1995-heden)
Auto Kroon    (www.autokroon.nl)

 

2 Audi   
Quattro Coupé (1980-1991)
(R)S-serie (1990-2000)
Nienhuis Audi Occasions  (www.nienhuis-audi-occasions.nl)

 

3 BMW  
6 serie (1976-1989)
Z 3 (1996-2003)
Autobedrijf Gerrit Jonkers  (www.gerritjonkers.nl)

 

4 Chevrolet  
Corvette  (1984-1997)
Dream of America (dream@kabelfoon.nl)

 

5 Citroën  
CX  (1974-1991)
Citroville  (tel/fax: 0545-275595)

 

6 Honda  
CRX  (1984-87 / 1988-92)
CRX Targa  (1992-1998)
Auto Kraaij (www.autokraaij.nl)

 

7 Jaguar  
XJ-S    (1975-1996)
Garage Stouten (www.garagestouten.nl)

 

8 Lancia  
Delta HF 4WD (1986-1988)
Delta Integrale (1988-1994)
Charly’s Centre (www.charlyscentre.nl.vg)

 

9 Maserati   
Biturbo (Spyder)  (1981-1994)
Ghibli (1992-1997)
Autobedrijf Roy Karsten  (www.roykarsten.nl)

 

10 Mazda  
MX5 NA (1989-1997)
MX5 NB (1998-heden)
BRMS (www.brms.net)

 

11 Mercedes  
1e t/m 3e generatie SL(C) (1954-1989)
4e en 5e generatie SL (1989-heden) 
Amaryllis (www.mercedessl.nl)

 

12 Peugeot  
205 GTI/CTI (1984-1994)
405 MI 16 (1987-1995)
De Kock Auto’s (www.peugeotsport.nl)

 

13 Porsche  
911 (1963-heden)
924 (1975-1988)
944 / 968 (1982-1990/1991-1993)
Ruiter & Luitink (www.ruiterenluitink.nl)

 

14 Renault   
5 (Alpine) Turbo/5 GT Turbo (1980-1985 / 1985-1991)
Clio 16V (Williams) (1991-1996)
Achterberg Motorsport (www.achterbergmotorsport.nl)

 

15 Saab  
900 serie (1978-1998)
Saab Consult (www.saabconsult.nl)

 

16 Suzuki  
Swift 1.3 GTI (1986-1996)
Autobedrijf Tappel  (www.tappel.nl)

 

17 Volvo  
480  (1986-1995)
Nordicar  (www.nordicar.com)

 

18 VW  
Scirocco  (1982-1991)
Corrado (1989-1995)
Golf GTI (1975-heden)

Auteur Drs. Hans Ouweneel is historicus/journalist en heeft als gepassioneerd autoliefhebber al diverse autoboeken op zijn naam staan.

ISBN nr 90-76947-05-8

Prijs: € 7,50

Deze uitgave (ISBN 90-76947-05-8)  is verkrijgbaar bij de uitgever door overmaking van Euro 7,50 (incl porto- en verpakkingskosten) op IBAN NL28INGB0006966832 ten name van Hanova Media Productions te Noordhoek met vermelding "Liefhebbers boekje."

Gaarne bij girotel of bankoverschrijving uw adresgegevens vermelden i.v.m. toezending pakket. Uw bestelling wordt vervolgens z.s.m. verstuurd. Voor eventuele vragen kunt u bellen naar: 0168-405817.